אספקת צוברים

 

אספקת צוברים- מה זה, איך וכמה?

חברות רבות מספקות צוברי דלק וגז למגוון מטרות ולקוחות. כל מה שצריך לדעת על אספקת הצוברים

צוברי דלק וגז מהווים בשנים האחרונות אלטרנטיבה טובה לשיטה הישנה של מכלי גז ודלק גלויים. שירות האספקה שלהם ניתן על ידי חברות רבות שכל אחת טוענת לאיכות הגבוהה ביותר. ישנם מספר דברים שחשוב לדעת על נושא צוברי הגז והדלק לפני שמבצעים הזמנה שלהם, כיוון שמדובר בחומרים שעלולים לסכן חיים בשימוש לא בטיחותי ונכון ואי ציות לתקנות ולחוק.

אז מה אנחנו צריכים לדעת על צוברי גז ודלק?

צוברי גז ודלק הם מכלים מרכזיים של גז ודלק המוטמנים מתחת לפני האדמה כאשר רק המכסה שלהם גלוי מעליה ומציין בעצם את קיומו של הצובר בנקודה הזו. לצוברים מספר יתרונות, כמו למשל הבטיחות בכך שהוא נמצא מתחת לאדמה ואינו מהווה סכנה עבור ילדים קטנים או בכלל עבור האנשים הנמצאים בקרבתו כמו שיכול לקרות יותר באזור של בלון גז או מכל דלק גלוי. עם זאת, ישם גם חסרונות ואין מדובר בחלופה בטוחה ב-100%, כיוון שבכל זאת החומרים הם מסוכנים. על מנת לשמור על הבטיחות באופן המקסימלי, על החברות המספקות לעמוד בתקנים הקבועים בחוק.

חברה המעוניינת להתקין צובר גז או צובר דלק מוכרחה לקבל לשם כך היתר בניה מהרשות המקומית אשר בשטחה אמורה להתבצע העבודה. כמו כן, החברה חייבת להיות רשומה במשרד האנרגיה והמים ובמשרד להגנת הסביבה ולהיות בעלת רישיון תקף לביצוע עבודות הקשורות בגז ובדלק. ישנן תקנות ברורות בחוק כיצד לנהוג בחומרים המסוכנים הללו ואי ציות להן, לא רק שמהווה עבירה על החוק ודריסתו ברגל גסה, אלא אף עלול להביא לסכנת חיים של ממש עבור אנשים רבים. מדינה שלמה הזדעזעה מאסון פיצוץ הגז שהתרחש לא מזמן בנתניה. אסון זה המחיש בצורה הכי מחרידה את החשיבות של שמירה על התקנים כאשר מתעסקים בחומרים כמו גז ודלק.

לסיכום, חברה המתעסקת בצוברי גז או צוברי דלק חייבת להיות אחראית. היזהרו מ"חאפרים" למיניהם. מדובר בבטיחות!

 

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 טל/פקס 077-5523505 Email: lital.moskovich@gmail.com