דלק לאוניות

דלק לאניות- מאפיינים חשובים:

אניות נחשבות לכלי תחבורה גדול וכבד. בהתאם, יש צורך לספק עבור אניות דלק מיוחד המתאים לגודל שלהן. הדלק הרגיל המשמש רכבים פרטיים בדרך כלל אינו מותאם לגודל המרשים של אניות. כמו כן, ישנו גורם נוסף וחשוב והוא אורך ההפלגה הרציפה של אניות. כך, כדי לאפשר לאניות לשוט למשך זמן ארוך בלי הגבלה של מהירות, של זמן וכדומה, יש צורך לפתח מכלים ענקיים של דלק ויותר מכך, יש לספק דלק שיתאים לסוג זה מכלים ולסוג זה של דרישות. הדלק המתאים עבור אניות הינו על פי רוב דלק מסוג סולר. זהו דלק נוזלי המתאים לכלי תחבורה גדולים כמו אניות.

דלק לאניות- תהליך האספקה:

כמובן שאניות אינן מגיעות לתחנות דלק בדרך קבע. אניות מגיעות אל הנמל. שם הן מטופלות ונערך תהליך שלם של הכנה לקראת הפעם הבאה בה הן תצאנה לדרכן. בתהליך זה דואגים צוות העובדים בנמל גם למילוי הדלק של האניות. דלק לאניות מגיע אל הנמל על ידי חברות שנותנות שירות מתאים של אספקת דלק למפעלים, מוסדות ועוד. לעיתים, דלק בנמלים אינו מגיע באמצעות חברות אספקה אלא באמצעות צובר סולר גדול במיוחד המוקם במקום ומאפשר שימוש זמין ביותר בסולר.

חשוב לדעת על דלק לאניות:

מאפיינים שונים של דלק גורמים לו להיות טוב יותר או פחות, איכותי ברמה מספקת או ברמה פוגענית וכן הלאה. למשל, כאשר מדובר בסולר המתאים עבור שימוש כסוג מובחר של דלק לאניות, כמות הגופרית בתוך הסולר משמעותית ביותר. ככל שיש יותר גופרית בתוך הסולר כך הוא הופך היות לאיכותי יותר ולכן הוא יתאים במיוחד עבור דלק איכותי לאניות שיוצאות להפלגות ארוכות.

גם באמצע הים- דלק לאניות:

במקרים של דליפת דלק, מילוי של כמות דלק לא נכונה ועוד, יש צורך בסיוע חיצוני של הסעת דלק תואם את האניות הנמצאות באמצע הים. קיימות חברות שעוסקות במילוי המכלים של אניות בזמן הפלגה ועל פי הצורך. אלה מאפשרות שימוש טוב ביותר באניות והפלגות ארוכות יותר. מומלץ להיות ערים לסוג שירות זה ולבחור בחברה המספקת גם אותו.

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 פקס 03-6207555 Email: lital.moskovich@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *