סולר לאניות

סולר לאניות – לנסוע בבטחה לכל מקום!

אניות רבות בימינו פועלות באמצעות מנוע, אשר פועל על בסיס דלק או סולר, ממש כמו כל כלי רכב אחר. המנוע מאפשר לאניות לשוט במהירות גבוהה, הוא מאפשר שליטה על השיט בצורה הטובה ביותר, וכן הלאה. על מנת לתפעל את האוניות הללו, יש צורך באספקה קבועה של סולר לאניות.

סולר לאניות

בדיוק כפי שמכונית זקוקה לדלק על מנת לנסוע, וללא הדלק היא תיוותר משותקת במקומה ללא יכולת לנסוע כלל, כך גם אניות. הן זקוקות לסולר לאניות באופן קבוע, על מנת לאפשר להן לשוט במים בצורה סדירה, וללא הסולר, הן תישארנה משותקות למזח ללא יכולת נסיעה כלל. לכן, יש צורך באספקה קבועה של סולר לאניות לנמלים ומעגנים מכל הסוגים. לא משנה מה גודל האנייה ומהי תדירות הנסיעה שלה – היא זקוקה לסולר על מנת לפעול, ולכן אספקה קבועה של סולר היא חשובה.

אספקת סולר לאניות

ישנן שתי דרכים שבאמצעותן ניתן לספק סולר לאניות. הראשונה היא בנייה של מצבור סולר ענק באזור המעגן, דרכו ניתן לתדלק את האניות. לאפשרות זו חסרונות רבים. ראשית, מצבורים כאלה תופסים שטח רב מאד, ועלולים להפריע לפעילות במקום. שנית, בנייה שכזו איננה בטיחותית תמיד, ובכל מקרה, היא חשופה מאד לגניבות של סולר, גניבות שקשה מאד לעקוב אחריהן. לכן שיטה זו אינה מומלצת.

השיטה המומלצת

הדרך המומלצת לספק סולר לאניות היא על ידי חברות מקצועיות, אשר עוסקות באספקת סולר לאניות ולמקומות אחרים באופן קבוע. חברות כאלה משנעות את הסולר מבתי הזיקוק והמצבורים הגדולים, לכל מקום אשר זקוק לסולר, הן באופן קבוע והן באופן חד פעמי. התקשרות עם חברה כזו מאפשרת אספקה קבועה של סולר לאניות, בכמות הדרושה ובתדירות הרצויה, על פי הצרכים במקום. החברות השונות מספקות סולר באופן מהיר ומיידי למעגנים בכל רחבי הארץ, וכך גם במקרי חירום, או במקרים שבהם יש צורך באספקה נוספת של סולר בדחיפות, ניתן להשיג את הכמות הדרושה בקלות באמצעות חברה העוסקת בכך, ואשר יכולה להגיע למקום במהירות הנדרשת.

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 פקס 03-6207555 Email: lital.moskovich@gmail.com