סולר לחימום

מתחמם… מתחמם… חם… חם… עם סולר!

כאשר חושבים על חורף, מיד נעשה קר בעצמות. מחפשים לחמם את הבית בצורה אידיאלית ומתלבטים בין אפשרויות החימום השונות. הכי חשוב לבחור מוצר איכותי שיחמם באמת, בקלות, בנוחות ובמקסימום בטיחות שיש. סולר לחימום מסוגל לענות על כל הקריטריונים הללו, ועוד הרבה מעבר!

סולר לחימום

כאשר חושבים אל אופני החימום השונים עולה בדעתנו תנורים ומזגנים למיניהם או רדיאטור חשמלי.

לא כל המוצרים מסוגלים לענות על הדרישה ורובם סובלים מחסרונות שונים.

כאשר מדובר בתנור חשמלי, מדובר בסכנה ממשית. אש גלויה גורמת לסכנות רבות וכבר היו מקרים מעולם. לא מעט שריפות קרו בעקבות תנור שהושאר למשך הלילה. שמיכות, או מעילים שהתלקחו בטעות גרמו לאסונות רבים ולאבידות בנפש.

כאשר מדובר בבית עם ילדים הסיכון עולה שבעתיים. השארת אש גלויה אינה מומלצת ואפילו אסורה ללא השגחת מבוגר.

מזגן הוא אפשרות חימום אידיאלי אלא שהוא גורם לחום לא נעים. היובש בבית בשעה שהמזגן דולק, מעיק על דייריו. שלא נדבר על הפסקות החשמל האופייניות בחורף, וגורמות להשבתת המזגן.

גם רדיאטור חשמלי לוקה בחסר. על אף היותו מחמם נעים ונוח, הוא לא מסוגל לחמם בית שלם.

כדי לקבל מענה מושלם כדאי להנות ממערכת הסקה מרכזית אשר פועלת על סולר.

יתרונות סולר לחימום

סולר לחימום עונה על הצורך לחמם את הבית בצורה הכי אידיאלית, זאת מכמה וכמה סיבות:

  • פיזור חום – מערכת הסקה הפועלת באמצעות סולר לחימום מביאה אל הבית חום נעים ונוח. מדובר בפיזור חום אחיד ונעים בכל החדרים ואין מקום בו חם מידי או קר מידי. החום מפוזר בצורה אחידה וגורמת לנעימות בכל הבית.
  • זול – סולר לחימום הוא זול וחסכוני.. בחישוב פשוט מתברר כי אם מפעילים מזגן מרכזי משך כל החורף, מגיעים לסכומי כסף גבוהים מאד עקב עלות החשמל. לעומת זאת צריכת סולר לחימום אינה יקרה, מה שהופך אותה לכדאית.
  • בטיחות – מערכת הפועלת באמצעות סולר לחימום, לא גורמת לסכנות. אין בה אש גלויה, והיא גם לא קשורה לשום מערכת חשמל וכדומה. אפשר להשתמש במערכת זו בבית עם ילדים קטנים או עבור אנשים מבוגרים אשר רוצים להנות מחורף חם.
  • אז אל תוותרו על התענוג, העניקו לעצמכם סולר לחימום לחורף חם!

 

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 פקס 03-6207555 Email: lital.moskovich@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *