סולר למוסדות

סולר למוסדות מידע כללי:

סולר למוסדות הוא צורך הכרחי ביותר. מוסדות רבים מחזיקים במספר מועט של מכונות שמופעלות בהתבסס על סולר. יחד עם זאת, האספקה של הסולר נדרשת באופן תדיר ביותר ותקלה בשירות אספקה זה עלול למנוע את הפעולה התקנית של המוסד כולו. למעשה, הסולר מהווה סוג מסוים של דלק נוזלי המאפשר פעולה של מכונות שונות. השימוש בסולר עשוי להקל על תפעול של מכונות והתקנים שונים. כמו כן, הסולר עשוי להוזיל עלויות של תפעול מכונות ולכן הוא הרבה פעמים מועדף למוסדות. על פי רוב, הסולר משמש עבור הסקה וחימום, תעשייה ותחבורה. דרך אספקתו משתנה.

דרכים לאספקת סולר למוסדות:

כדי שמוסד יוכל ליהנות מאספקת סולר זמינה, יעילה ונגישה, עליו להיות מחובר למערכת מתאימה של שירותים. באופן כללי, כבר דובר על נזקים שעלולים לגרום לבעיות שלמות במערכת התפקוד של מוסדות בעקבות עיכוב בהגעת הסולר. כיום בולטות שתי שיטות מרכזיות המשמשות עבור אספקת סולר למוסדות. לכל מערכת יתרונות וחסרונות משלה. לפניכם פירוט בנוגע לשתי הדרכים המרכזיות עבור אספקת סולר למוסדות.

דרך מספר 1- אספקת סולר באמצעות צובר סולר גדול:

צובר סולר גדול יכול להיות מותקן במסגרת השטח של מוסדות בהם נעשה שימוש בסולר. הצובר מותקן כספק סולר השייך למוסד והוא מספק עבור מכונות המוסד את הסולר הנדרש עבורם. בדרך זו, הסולר נגיש וזמין ביותר. יחד עם זאת, חשוב להבין כי התקנת צובר סולר היא דבר יקר ביותר שעשוי להגיע לסכומי עתק. יותר מכך, סולר הוא דבר יקר וגורמים פליליים עלולים לאתר צוברי סולר גדולים ולשדוד אותם. לכן, הרבה פעמים צובר סולר צריך להיות מוגן תחת אבטחה כבדה במיוחד דבר שמגדיל אפילו יותר את עלויות ההתקן והשימוש בצובר הסולר.

דרך מספר 2- הזמנת סולר דרך חברות:

אספקת סולר מתקיימת גם באמצעות חברות לאספקת סולר. חברות אלה צריכות להיות מאושרות על פי חוק. בדרך כלל הן מחזיקות בכמות אדירה של סולר אותה הם מעבירים ממקום למקום לפי הצורך. כך, סולר למוסדות מגיע דרך הזמנת הסולר מחברה הנותנת שירות בתחום זה. השירות זמין בדרך כלל בכל שעה ובכל יום.

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 פקס 03-6207555 Email: lital.moskovich@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *