סולר לקיבוצים

סולר לקיבוצים- מידע כללי הנוגע לצורך בסולר לקיבוצים:

סולר הוא סוג של דלק שמחירו נמוך יותר מאשר סוגי דלק אחרים כגון דיזל. סולר הינו דלק נוזלי המופק מתוך תהליך של זיקוק נפט. שימושיו של הסולר והם רבים ומגוונים ומוכרים מתקופות קודמות. בין השימושים העיקריים ביותר של הסולר ניתן למצוא אותו בהקשרים של תחבורה, חימום והסקה ובתעשייה. ביחס לתעשייה מדובר על חומר דלק זול לצורך תפעול של מכונות מגוונות וכך אספקה של אנרגיה מתאימה עבור מפעלים. אחד מתחומי התעשייה שבו נעשה שימוש רב בסולר הינו תחום החקלאות. בהתאם, סולר נצרך הרבה פעמים עבור קיבוצים.

סולר לקיבוצים- צורך רב:

קיבוצים רבים מחזיקים במפעלי חקלאות מפותחים המשמשים קרקע כלכלית לצורך הקיבוץ כולו. בענף החקלאות מכונות רבות העובדות בעיקר על בסיס סולר. כמו כן, גם אמצעי תחבורה רלוונטיים כגון טרקטורים יכולים להתבסס על סולר ולהיות יעילים וחסכוניים ביותר בהתאם לכך. בהתאם, קיבוצים רבים עושים שימוש תדיר בסולר ונעזרים בחברות אספקה שונות. לצורך אספקה לקיבוצים, חברות סולר צריכות לתת מענה המתאים לצורכי הקיבוץ מבחינת זמינות, סדר גודל ועוד. אלו הם מאפיינים שכדאי להיחשף אליהם.

מאפיינים מתאימים עבור חברת אספקת סולר לקיבוצים:

הצרכים של קיבוצים הם בדרך כלל גדולים, משמעותיים ועל פי רוב גם דחופים. לכן, כאשר קיבוץ מנסה לאמץ לו חברת אספקת סולר מתאימה עליו לחפש חברה מתאימה לאופי הדורש של הקיבוץ. חברות אספקה מתאימות צריכות להיות זמינות ביותר למתן שירות וזמינות ביותר מבחינת כמות הסולר האפשרית לאספקה. מומלץ לפנות לחברות שעובדות בתפוצה ארצית ומסוגלות להגיע בקלות לאזור הקיבוץ.

משמעות המחיר של סולר לקיבוצים:

קיבוצים צריכים להיות רווחיים קודם כל כדי לאפשר את אורח החיים הסביר של חברי הקיבוץ. לכן, הוצאות גדולות על סולר אינן מתאימות לאופי של הקיבוץ ולצרכים של שותפיו. לכן, כאשר מנסים לאתר חברות שעובדות באספקת סולר לקיבוצים יש לברר אודות חברות שיכולות לתת מחירים מותאמים לקיבוצים באופן שיאפשר עבודה רווחית. כמו כן, חשוב לברר מה היא איכות הסולר ומה מידת ההתאמה שלה לתעשייה בקיבוץ.

סולר לקיבוצים

סולר לקיבוצים – לעבוד ולהתחמם!

השימוש בסולר הוא נפוץ מאד, ומשמש למטרות רבות, החל מהנעה של כלי רכב, דרך הנעה של כלי עבודה שונים, ועד לחימום הבית. אין פלא אפוא, שיש צורך רב בסולר לקיבוצים, באופן שוטף וקבוע.

סולר לקיבוצים

סולר לקיבוצים משמש למטרות רבות. כלי רכב וכלי עבודה רבים אשר פעילים באופן קבוע בקיבוצים השונים, פועלים באמצעות סולר. הסולר הוא הדלק אשר מניע את כלי הרכב, ובלעדיו הם אינם יכולים לפעול כלל. גם כלי עבודה שונים, במיוחד כלים המיועדים לחקלאות, פועלים פעמים רבות באמצעות בנזין, אשר מפעיל את המנועים של המכונות הללו. שימוש נוסף של סולר לקיבוצים הוא לחימום של הבתים בקיבוץ. תנורי חימום רבים פועלים באמצעות סולר, בשל יתרונותיו הרבים, כמו החום הנעים שהוא מפיץ, המחיר הזול יחסית שלו, ואפשרות החימום המהיר באמצעותו. לכן סולר לקיבוצים נחוץ באופן מיוחד בעונת החורף, כאשר יש לחמם את בתי הקיבוץ באמצעות תנורי סולר אשר קיימים בקיבוצים.

אספקת סולר לקיבוצים

על מנת להפעיל את התנורים, כלי הרכב והמכונות השונות הקיימות בקיבוצים, זקוקים הקיבוצים לאספקה שוטפת של סולר למקום. לא כל כלי רכב יכול להגיע לתחנת דלק על מנת להטעין את עצמו בסולר, וכמובן שתנורי חימום אינם יכולים לעשות זאת, ולכן קיבוצים רבים זקוקים לאספקה שוטפת של סולר לקיבוצים על מנת לתפקד כראוי ובאופן שוטף. אספק סולר לקיבוצים נעשית באמצעות חברות אשר עוסקות באספקת סולר באופן כללי. חברות אלו מפעילות משאיות גדולות, אשר מובילות את הסולר מבתי הזיקוק או ממצבורי הסולר הגדולים הקיימים באזור הסמוך לקיבוץ, ישירות אל הקיבוצים השונים, בכל רחבי הארץ. חברות מקצועיות לאספקת סולר מבצעות אספקת סולר לקיבוצים בכל חלקי הארץ, כמו גם לעסקים, מוסדות, מפעלים וגם ללקוחות פרטיים בכל רחבי הארץ. השירות של החברות הללו הוא שירות מיידי, כך שגם אם יש צורך בסולר לקיבוצים באופן פתאומי שלא היה ידוע מראש, ניתן להזמין סולר בחברות הללו ולקבל אותו בתוך זמן קצר בלבד, מה שמאפשר לקיבוצים להתנהל בצורה סדירה ותקינה.

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 פקס 03-6207555 Email: lital.moskovich@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *