סולר לתחנות

 תפקידו של הסולר:

סולר הוא סוג של דלק. מדובר בדלק שיכול להיות יקר אף כי בגדול הוא זול יותר מסוגי דלק אחרים. סולר דלק נוזלי. הסולר מופק דרך זיקוק של נפט והוא משמש במגוון רחב של הקשרים. כך, הסולר משמש כדלק המניע רכבים, גופי חימום, מוניות, וכלי תחברוה כבדים במיוחד כגון- משאיות, אניות וכדומה. הסולר מהווה אנרגיה חיונית ביותר עבור הנעה של גופים גדולים ועוד ולכן רבים מנסים להוזיל את עלויותיו בדרכים מדרכים שונות. בשונה מסוגי דלק אחרים, ישנם שירותי מכירת דלק מסוג סולר שהינם שירותים עצמאיים של חברות המספקות שירות זה. לפניכם מידע אודות סולר לתחנות.

סולר לתחנות- חשוב לדעת:

כדי שסולר יגיע אל התחנות המיועדות לו, עליו לעבור תהליך שלם. חברות העוסקות באספקת סולר הן גם חברות שהרבה פעמים אחריות על ייצור סולר או הבאה שלו אל גבולות מדינת ישראל. ברגע שחברה עוסקת באספקת סולר תחת אישור חוקי מטעם מדינת ישראל, היא יכולה לספק סולר גם עבור תחנות. אספקה זו חשובה ביותר והיא מהווה תנאי בסיסי להגעת הסולר לתחנות ומהתחנות הגעתו ללקוחות השונים המחפשים סולר למשאיות, רכבים גדולים, מוניות ועוד. סולר לתחנות עשוי להיות איכותי ברמות משתנות ביותר. הריכוז של הסולר וריכוז הגופרית שבו משמעותיים ביותר באפיון מידת האיכות.

אספקת סולר לתחנות- סולר כמה שיותר נקי בכמה שפחות מחיר:

חשוב להבין כי סולר לתחנות הוא דבר שנקנה בתדירות גבוהה למדי. העסקאות הרבות בין תחנות ובין ספקי הסולר מחייבות את הלקוחות לחפש סולר זול עד כמה שניתן. יחד עם זאת, כדי להיות תחנה מצליחה וכן כדי לעמוד בתקנות המקובלות בחוק, אין להתפשר על איכות הסולר מעבר לגבול מסוים. לכן, רוב התחנות מחפשות ספקי סולר איכותי ונקי בסכומי כסף נוחים וריאליים.

סולר לתחנות- המלצות כלליות:

מומלץ ליצור קשר ממושך עם חבורת המספקות סולר תוך הבטחת חוזה נוח מבחינת מחירים. חשוב להיות בקשר רציף עם חברות איכותיות וזמינות כדי לא לתקוע את תפקוד התחנות. במידה ונמצאה חברה שמתאימה לכם, אל תמהרו להחליף.

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 פקס 03-6207555 Email: lital.moskovich@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *