סולר לתעשיה

מידע כללי על סולר ושימושיו השונים:

סולר הינו סוג מסוים של דלק. צורתו של הסולר היא נוזלית והוא משמש במגוון רחב של מצבים. באמצעות הסולר ניתן להפיק אנרגיה ולגרום להפעלת מכונות שונות. בישראל, נעשה שימוש רב בסולר בהתאם לכך. למשל, סולר הוא הדלק המתאים לצרוך הנעת רכבים והוא זה הנמכר בתחנות הדלק. כמו כן, סולר משמש גם עבור צרכים של הסקה וחימום והוא נחשב לפופולארי ביותר בהקשר זה. הסולר מופק מזיקוק של נפט. תהליך הייצור של הסולר זהה אך רמות שונות של איכות ניתנות להפקה. שימוש חשוב בסולר שנהוג בעולם כולו ובתוכו גם בישראל הינו השימוש בסולר לתעשייה.

סולר לתעשייה- מידע כללי:

סולר יכול לספק אנרגיה רבה המתאימה עבור תפעול של מפעלי תעשייה וגורמי תעשייה רבים. סולר לתעשייה מכיל מרכיבים שונים במינונם מאשר סולר שאינו לצורכי תעשייה. הבולט ביותר הינו ריכוז הגופרית. כמות גבוהה של גופרית מתאימה יותר עבור צרכים תעשייתיים מאשר סולר עם כמות נמוכה של גופרית. התאמת סוג הסולר לייעודו חשובה מאד ובולטת בעיקר במערכת התעשייתית. כדי להבין יותר את התפקיד המשמעותי של סולר לתעשייה, יש להכיר את יתרונותיו וחסרונותיו בהקשר זה.

על יתרונות של שימוש של סולר לתעשייה:

יתרונו הבולט ביותר של השימוש בסולר לצרכים תעשייתיים הינו הצמצום שהוא מאפשר בעלויות. כך, באמצעות שימוש בסולר ניתן לצמצם באופן משמעותי ביותר את עלויות התפעול על ידי החלפת סוגים שונים של דלק בסולר דווקא. הסולר זול יותר מאשר סוגי דלק אחרים ולכן הוא מוזיל את העלויות. דבר נוסף, בשנים האחרונות נראית מגמה של מעבר לשימוש בסולר על פני דיזל ודומיו בשל העלויות הנמוכות יחסית. לכן, מכונות רבות מיוצרות כיום בהתאמה לכך והדבר בהחלט מציב את הסולר בעמדת יתרון.

אספקת סולר לתעשייה:

שתי הדרכים המרכזיות לאספקת סולר לתעשייה הינן-

התקנת צובר סולר עצום בשטח המפעל. צובר זה מאפשר שימוש זמין בסולר אך הוא דורש השגחה והאבטחה רבים.
הזמנת שירותים של אספקת סולר על ידי חברות חיצוניות ובהתאם לצורך. ישנן חברות המספקות שירות זה סביב השעון לאורך השבוע כולו.

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 פקס 03-6207555 Email: lital.moskovich@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *