צוברי דלק

צוברי דלק

סלוגן כלשהו בגודל כזה בערך!

אנו משתמשים בדלק למטרות שונות ומגוונות, הראשונה שבהן להנעת הרכב. במאמר זה נדבר על צוברי דלק

הדלק הוא מוצר נפט וספק אנרגיה אשר משמש את האדם בעידן המודרני להרבה מטרות, כשהעיקרית שבהן היא כמובן הנעת מנועי בנזין בכלי רכב. אך זו, כאמור, אינה מטרתו היחידה. מפעלים רבים משתמשים בדלק עבור המכונות שלהם, צורות מסוימות שלו משמשות להפקת חשמל ועוד. הדלק הוא אחד מספקי האנרגיה המרכזיים בחיינו ואנו זקוקים לו בחיי היומיום.

מהם צוברי דלק ואת מי ולמה הם משמשים?

צוברי דלק הם מכלי דלק וסולר גדולים המספקים סולר לתעשייה ותחבורה במגזר העסקי, באופן דומה למכלי הדלק שאנו רגילים לראות בתחנות הדלק, רק שהצוברים משמשים בעיקר מפעלים גדולים שאינם יכולים בכל פעם להביא מכליות דלק וזקוקים לאספקת דלק שוטפת, או למשל קבלני עפר שעובדים במקום בו הם יכולים להציב צובר דלק וליהנות מאספקה שוטפת במקום להזדקק לתדלוק שטח על ידי משאית דלק. על צובר הדלק מותקנות מערכות אלקטרוניות ודיגיטליות שונות שתפקידן לנהל את צריכת הדלק מהצובר באופן החכם ביותר, למדוד את כמות הדלק הקיימת בצובר ובכמה דלק נעשה שימוש בכל פעם. הטכנולוגיות של המערכות משתכללות עם השנים ובכל פעם הן מתקדמות יותר ויותר.

החברות המספקות צוברי דלק מוכרחות להיות בעלות רישיונות והיתרים מתאימים לעסוק באספקה של צוברי דלק ובדלק בכלל. אסור לשכוח כי מדובר בחומר מסוכן ביותר העלול לגרום לאסונות גדולים במידה ומשתמשים בו באופן שאינו נכון ובטיחותי או במידה ולא מצייתים להוראות ולתקנים הקבועים בחוק הנוגעים להובלת דלק, הצבת צוברים וכיוצא באלה. כבר קרו במדינת ישראל וגם בעולם אסונות הקשורים בהתנהלות בלתי זהירה עם דלק ועם תוצרי נפט מסוכנים אחרים. חשוב מאוד לנהוג בזהירות בכל הקשור לחומרים הללו וכאשר מזמינים צובר דלק מחברה כלשהי לוודא שהחברה אכן מחזיקה בידה את כל הרישיונות לעסוק בכך ושהם כמובן בתוקף.

אם כן, צובר דלק הוא הפתרון הטוב ביותר עבור מפעלי תעשייה ותחבורה הזקוקים לאספקת דלק שוטפת.

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 פקס 03-6207555 Email: lital.moskovich@gmail.com