שירותי תדלוקים

שירותי תדלוקים

יש לך רכב? אתה חייב את זה לעצמך!

כל בעל רכב זקוק לתדלוק תמידי, והביקור בתחנת הדלק הוא חלק משגרת החיים המודרניים. על מנת להקל על התהליך ולזרז אותו, ישנם שירותי תדלוקים אוטומטיים בהם אפשר לתדלק בצורה מהירה הרבה יותר ולהנות מיתרונות שונים.

 

מי צריך שירותי תדלוקים?

שירותי תדלוקים הם למעשה אפשרויות תדלוק מהירות יותר, אוטומטיות ומותאמות אישית ללקוח. במקום לאלץ את בעל הרכב לצאת מרכבו, להגיע אל תחנת הדלק, לגשת אל העובד ולבקש מה בדיוק הוא צריך. אחר כך לסכם את החשבון הסופי, להוציא כסף ולשלם, אפשר לעשות שירותי תדלוקים בתהליך הרבה יותר פשוט.

מדובר במכשיר הנקרא דלקן המאפשר תדלוק אוטומטי ומהיר. מיועד לאנשים פרטיים, כמו לבעלי חברות ומקל מאד על שגרת החיים.

 

שירותי תדלוקים

המערכת פועלת על ידי חיישן מיוחד שמתקינים אותו ברכב, על ידי חברת תחנת הדלק. בעל הרכב יכול להגיע אל כל תחנת דלק שבבעלות אותו חברה ולתדלק שם. הפרטים המלאים של כמות הדלק, זמן התדלוק והמחיר נשמרים במאגר הממוחשב של תחנת הדלק והלקוח אינו צריך לשלם בו בזמן.

רק בסוף החודש הוא מקבל חיוב חודשי של כל פעולות התדלוק אותם ביצע. בעזרת שירותי תדלוקים הוא משוחרר מן העול היומיומי.

 

יתרונות שירותי תדלוקים

  • אם הרכב נגנב או נלקח מרשותו של האדם, הוא יכול לחסום את השימוש של כל שירותי תדלוקים. כך הוא יבטיח לעצמו שאף אחד לא ימשיך להשתמש בדלקן, על חשבונו.
  • אפשר להתעדכן באתר האינטרנט אותו שירותי תדלוקים אישיים. כך מקבלים מידע על כמות הדלק שכבר תדלקו החודש, מתי בדיוק זה קרה ובאיזה מחיר הכל מסתכם.
  • בעזרת החיוב החודשי מקבלים סיכום מסודר וקבוע של שירותי תדלוקים שעשו ברכב. כך אפשר בקלות לבצע מעקב. בעת הצורך אפשר לחשוב על דרכי חסכון, איך לתדלק בצורה יעילה יותר ולפקח על הנעשה בצורה מאד מסודרת.
  • אפשר לתדלק בכל תחנות הדלק שנמצאות בבעלות חברת הדלק אשר התקינה את הדלקן. אין הכרח להצמד לתחנת דלק אחת.

שירותי תדלוקים הם דבר נח ומוצלח. חבל לא לנצל אותם כבר עכשיו!

טל' רב קוי 077-5523505

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 טל/פקס 077-5523505 Email: lital.moskovich@gmail.com