דלק לסירות

דלק לסירות – מאפיינים ייחודיים:

הנושא של דלק לסירות הוא נושא מורכב בשל השוני בין הסירות לבין כלי התחבורה הנעים על גבי הכביש. בשונה מרכבים שנגישותם לתחנות דלק היא רבה ומתקיימת בתדירות גבוהה למדי, נגישותן של סירות אל אתרים בהם ניתן למלא דלק היא ממש לא רבה ואפילו יכולה שלא להתקיים לאורך הפלגה שלמה. במקרים רבים מתקבלים דיווחים על סירות שנתקעו בלב ים בלי דלק ועל כן הן זקוקות לשירות מהיר של חברות המספקות דלק גם באמצע הים. מעבר לכל אלו, קיימים מאפיינים ייחודיים נוספים של דלק לסירות ואלה נוגעים לסוג המכל המתאים עבור סירות וסוג הדלק שיתאים לסירות.

על חשיבות התאמת המכל לסירה:

בעוד שרכבים צריכים סוג מסוים של מכל דלק בגודל מותאם, בסירות יש לקחת קריטריונים נוספים בחשבון. למשל, סירות צריכות להכיל יותר מדלק מאשר מכלים של רכבים שנוסעים על הכביש. שוב, הסיבה היא הקרבה והנגישות של תחנות דלק או אתרי מילוי דלק. בעוד רכב יכול להתרוקן מדלק ולפנות לצורך מילוי מחדש, על הסירה להתמודד עם כמות הדלק המתאימה למכל הסירה ועם זה לעבור את כל תקופת ההפלגה בין אם היא אורכה ובין אם היא קצרה. בהתאם, מכל הסירה צריך להתאים להכיל כמות כזו של דלק.

תפקידם של מספקי דלק לסירות:

מספקי דלק לסירות אחראיים על הגעת הדלק לנמלים במקרים בהם סירות צריכות תדלוק מחדש. אולם, גם במקרים בהם סירות מפליגות אל הים ונתקעות בלי דלק בזמן ההפגה, חברות שעוסקות באספקת דלק לסירות צריכות להיות אחראיות על יציאת צוות תדלוק אל הים כדי לתת מענה לסירה ללא הדלק. אלו הם דברים חשובים ביותר בגדר הצלת חיים ממש ולכן על שירותי אספקת דלת לסירות להיות מתאומים עם צרכים אפשריים אלו.

חשוב מאד:

חשוב לבחור באספקת דלק איכותי לסירות כדי לאפשר הפלגות נינוחות ובלי פגיעה מיותרת בסירה. בדיוק כמו שאוכל בריא נותן לנו אפשרות לתפקוד מלא יותר וארוך יותר, כך דלק איכותי משרת את הסירה באותו האופן ומאפשר לה שיט מוצלח.

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 פקס 03-6207555 Email: lital.moskovich@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *