דלק לקארוואן

דלק לקרוואן – לטייל בכיף!

טיול באמצעות קרוואן הוא טרנד שהולך ונעשה נפוץ בשנים האחרונות. הן נגרר חוסך בצורך למצוא מקומות לינה מתאימים, והוא מעניק הנאה מיוחדת לטיול כולו, בין אם בארץ ובין אם במקומות שונים בעולם. קרוואן דורש תשלום לדלק, אולם הוא חוסך בתשלום למקומות לינה ואירוח, ולכן רבים מאד אוהבים אותו.

דלק לקרוואן

קרוואן הוא מבנה נייד, אשר מתחבר לרכב פרטי או מסחרי באמצעות וו נגרר, ונוסע עם הרכב בכבישים, כאשר הוא משמש כבית מגורים לנוסעים במהלך טיול ארוך. קרוואן ממוצע מספיק לכ-5-6 מטיילים, והוא מפנק ומהנה במיוחד. על מנת לנסוע באמצעות קרוואן, יש צורך באספקה תדירה של דלק לקרוואן. הדלק נחוץ לשתי מטרות. ראשית, יש צורך לתדלק את הרכב אשר מסיע את הקרוואן. חשוב לדעת, שבגלל המאמץ הנדרש מן הרכב על מנת לגרור את הקרוואן, יש לתדלק אותו בתדירות גבוהה יותר מאשר בנסיעה ללא קרוואן נגרר. מכיוון שכך, מומלץ מאד לשאת מיכל דלק לקרוואן בנוסף לתדלוק הרגיל של הרכב, על מנת שלא להיתקע ללא דלק, אם נמצאים במקום מרוחק מתחנת הדלק הקרובה.

דלק לקרוואן עצמו

המטרה השנייה שלשמה יש צורך בדלק לקרוואן, היא לקרוואן עצמו. זהו צורך שקיים בעיקר לאנשים אשר מטיילים בקרוואן בעונת החורף, כאשר יש צורך בחימום. מרבית הקרוואנים מצוידים במערכת חימום איכותית, אשר פועלת באמצעות דלק כמו סולר, נפט וכדומה. מערכת החימום הזו יעילה מאד, מאחר שהיא ניידת, אינה דורשת חיבור לחשמל, היא קלה מאד לתפעול, החום שלה נעים ומעניק תחושה טבעית בקרוואן, והדלק, אשר דרוש על מנת להפעיל את המערכת, זמין בנסיעות ובטיולים השונים. חשוב מאד להצטייד מראש בכמות מתאימה של דלק לקרוואן, על מנת להפעיל את מערכת החימום בצורה טובה ומלאה לכל אורך הטיול. במקרה הצורך, מומלץ להחזיק במיכל דלק נוסף, או למלא אותו במהלך הטיול במקביל לתדלוק של הרכב. במקרים חריגים, שבהם אין אפשרות להגיע ולתדלק את הקרוואן בתחנת דלק מסיבה כלשהי, ישנן חברות אשר מעניקות שירות של אספקת דלקים מסוגים שונים, כולל דלק לקרוואנים, לכל אזורי הארץ.

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 פקס 03-6207555 Email: lital.moskovich@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *