סולר להסקה

זה זול, זה נעים וזה חםםםם!

אם בקיץ התרגלנו לשלם חשבון מופרז, הרי שבחורף הדבר פשוט מיותר. אפשר לעבור לשימוש במערכת הסקה המופעלת באמצעות סולר להסקה ולהנות מחורף נעים במיוחד. סולר להסקה הוא מוצר זול בהרבה לעומת צריכת החשמל שלא נדבר על החום הנעים המתפשט ולא מייבש את האוירה!

סולר טוב להסקה:

  • אופני החימום האחרים כמו מזגן או תנורים חשמליים יקרים פי כמה. סולר להסקה היא מערכת הסקה המחממת את הבית על ידי סולר שהוא חסכוני מאד.
  • כל מי שניסה לחמם את הבית באמצעות מזגן חש מן הסתם ביובש באויר. אמנם המזגן מפזר סביבו אויר חם באופן אחיד אך הוא גם גורם ליובש בלתי נעים. לעומת זאת מערכת הסקה עם סולר להסקה היא תמיד נעימה ומחממת בלא יובש כלל.
  • אם רוצים לחמם שטח רבועי גדול כמו אולם, או מספר רב של חדרים בבית, קשה לעשות זאת באמצעים חשמליים. תנורי חשמל למשל, או מפזר חום ואפילו רדיאטור אף פעם לא יצליחו לחמם שטח גדול מדי. החום יתפזר בשטח ולא יורגש דיו. לעומת זאת מערכת הסקה הפועלת באמצעות סולר להסקה מסוגל להשתלט על שטח גדול בגלל חומר הבעירה שלו. הסולר הוא חומר המשחרר אנרגיה במהירות ובעוצמה, ולכן מתאים מאד לבנינים משותפים או למבנים בעלי שטח גדול במיוחד.
  • תנורים חשמליים או אמצעי חימום בהם אש גלויה, עלולים לסכן ילדים קטנים. מדי שנה אנו מתוודעים לאסונות שקרו עקב שמיכות או מעילים שהתלקחו באש. מערכת הסקה של סולר להסקה מוגן הרבה יותר מפני סכנות אלו.
  • בית ובו פעוטות זקוק באופן תמידי לחימום נאות, אחרת הם עלולים להצטנן בחורף. איך דואגים לחימום טוב וזול שישמור על הילדים הקטנים? רק מערכת הסקה הפועלת באמצעות סולר להסקה יכולה לעשות זאת. חימום טוב ונעים, המבטיח חורף בריא במיוחד.
  • הפסקות החשמל הרבות בימי החורף גורמים להשבתת כל מכשירי החשמל. מי שמשתמש במזגן כאמצעי חימום יחיד, ימצא את עצמו במצב כזה יושב בחושך ובקור לא נעים במיוחד. רק ברי המזל שבבתים מערכת חימום הפועלת באמצעות סולר להסקה, ימשיכו להנות מחימום נעים וטוב גם כאשר החשמל מנותק.
  • זה טוב גם לך! חמם לך את החורף עם סולר להסקה!

פרי אנרגיה נייד 055-2239286 פקס 03-6207555 Email: lital.moskovich@gmail.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *